Faberlik Katalog Faberlik Faberlik Türkiye Faberlik Kayıt Faberlik Üyelik Faberlik Sipariş Faberlic Katalog Faberlic Faberlic Türkiye Faberlic Kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Sipariş Faberlic Giriş Faberlic Tr Faberlic İletişim

Tam 2 yıl oldu… Haydi Bismillah dedik yola çıktık. BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM diyerek çıkılan hiç bir işten boş geri dönülmez bildik. Kader gayrete aşıktır dedik gayret ettik.

Kavli dua yetmez fiili dua gerek dedik azmettik. Yediğimiz ekmek daha mübarek, içtiğimiz su daha azizdi gördük ve bildik. Çünkü çok çalıştık. Elimizden geleni yaptık,inandık. Sizlerle büyüdük, güzelleştik, sevgimizde, gücümüzde günden güne arttı kimseyi kıskanmadık, kendi ışığımıza güvendik, paylaştık, aşkımızı, sevgimizi, sözümüzü, nasip vardır, herkesin kendi rızkı vardır dedik, bölüşmesini bildik gönülden. Türkiyemin dört bir yanından, sevgi selini gördükçe şükrümüz dahada arttı.

Badebutikk ailesine katılan herkese gönülden teşekkürler. Yolumuzu, ufkumuzu, işimizi, gönlümüzü açık eyleyen Rabbe hamd olsun. Yeni işyerimiz hayırla, bereketle, huzurla hoşgelsin bize.

Sizi mağdur etmemek adına ürünlerimiz de 3 iş gününde değişim yapılmaktadır. İndirimli ürünlerde İade ve değişim yoktur

www.badebutik.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren 7 GÜNDÜR. Değişim işlemlerinde  kargo ücretleri alıcıya aittir. Kargo ücreti alıcı tarafından karşılanacak olan gönderimlerin sadece anlaşmalı kargo şirketimiz Sürat Kargo ile yapılması gerekmektedir. Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir.

 

*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR. 

* OUTLET GRUBUNA GİREN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM-İADE BULUNMAMAKTADIR.

Badebutik.com internet sitesinden satın aldığınız ürünler en erken 1 en geç 3 iş gününde kargoya verilir. Kargolarımız SÜRAT KARGO ile gönderilmektedir, ve kargo ücretimiz Türkiye’nin her yerine 9TL dir.